نمایندگی تهران بزرگ 021-55513111

درب لادن

درب لادن
شرکت صنایع فلزی هشتمین نور با برند تجاری ثامن فرفورژه در سال 1395 اقدام به طراحی دربی با نام درب لادن نمود . این درب در دو مدل کلی شمالی و جنوبی دسته بندی میگردد . درب پارکینگی مدل شمالی این محصول به طول های 3 متر ، 3مترو30سانتی متر ، 3مترو 50سانتی متر طراحی شده که ارتفاع کنار این مدل درب 2مترو 50 سانتی متر و ارتفاع وسط آن 3مترو 20سانتی متر است . درب نفررو این محصول به طول 1مترو 10 سانتی متر با ارتفاع کنار 2مترو 50 سانتی متر و ارتفاع وسط 3 متر است . ضمنا در مدل جنوبی درب لادن طول درب 3متر و ارتفاع کنار و وسط آن 2مترو40سانتی متر است (چون این درب فاقد تاج می باشد ؛درب های جنوبی بدون تاج هستند و سطح بالایی آنها کاملا صاف است و در نماهای جنوبی و یا نماهاییکه دارای آرک هستند مورد استفاده قرار میگیرد ).
با توجه به استقبال شدید از این طرح در کارخانه طرحی به درب جنوبی لادن اضافه شد که درب جنوبی داخل نفررو نام گرفت که این درب در دسته بندی درب جنوبی بوده با این تفاوت که دربهای نفررو جنوبی مدل لادن طولشان یک متر و 10 سانتی متر در ارتفاع 2مترو 40سانتی متر است ولی درب لادن جنوبی داخل نفررو با ابعاد درب 1مترو10سانتی متر در ارتفاع کمتر از 2مترو 40سانتی متر است که در حقیقت درب نفررو در داخل درب پارکینگ تعبیه شده است .
اما در سال 1399 در دپارتمان تولید و طراحی محصولات شرکت هشتمین نور طرح جدیدی از درب لادن رونمایی شد که به آن small door یا درب های ویلایی گفته میشود که این درب در حقیقت برای استفاده در ویلاها طراحی شده .در این مدل درب نفرویی نخواهید داشت و طول درب پارکینگ 3متر خواهد بود و ارتفاع کنار آن 160سانتی متر و ارتفاع وسط آن 235سانتی متر خواهد بود و صرفا برای درب ویلا موردد استفادهد قرار میگیرد .
تمامی محصولات ثامن فرفورزه بدون ورق و زهوار تقدیم مشتری میشوند البته این محصولات قابلیت نصب ورق و زهوار را دارند تا مشتری گرامی در صورت تمایل بتواند از ورق یک تکه (منحصرا توسط کارخانه ثامن )و یا ورق پانچ ویا ورق ستاره ای و یا سایر ورق های موجود در بازار چه فلزی چه پلی کربنات و یا حتی شیشه و یا چوب و پلاستیک(پلکسی ) استفاده نماید که این امر بسته به توان مشتری با توجه به بودجه و نوع خلاقیت وی خواهد بود .
لازم بذکر است ورق های یک تکه منحصرا توسط شرکت ثامن تهیه میشود و در کارخانه بنا به الگوی درب برش میخورد و در فرآیند رنگ کوره ای قرار میگیرد.
من حیث المجموع مشتریان ثامن فرفورژه در صورت تمایل به گذاشتن ورق و یا زهوار حتی ورق با زهوار میتوانند موارد را به صورت آپشن به درب خود اضافه کنند که هزینه هرکدام به صورت جداگانه و کیلویی به قیمت روز محاسبه و به فاکتور به صورت جداگانه اضافه خواهد شد .
اما در فرآیند تولید این محصول باید به نکاتی اشاره نمود از جمله اینکه محصولات ثامن فرفورژه از لحاظ ساخت به دو دسته کلی تقسیم بندی خواهند شد محصولات فوق لوکس که دارای دیتیل اند و دسته دوم محصولات سری سازی شده یا به اصطلاح پیش ساخته یا سری سازی شده (دلیل نامگذاری این دسته این است که با توجه به دارا بودن خط تولید برای این محصولات و کم کردن هزینه ها به دلیل تولید انبوه درب سری سازی شده یا پیش ساخته نام گذاری شد).اما فرق این دو دسته در چیست؟ در دسته اول محصولات کیلویی محاسبه میشوند و در ابعاد دلخواه مشتری دیتیل زده میشود و در آخر با تایید مشتری اقدام به تولید درب میشود ولی در دسته دوم یعنی در درب های سری سازی شده شرکت اقدام به راه اندازی خط تولید نموده و درب ها را طبق استاندارد(استاندارهای سازمان نظام مهندسی و شهرداری و حتی کمیته نما ) درب پارکینگ با ابعاد 3متر ، 3مترو 30سانتی متر ،3مترو 50سانتی متر در مدل شمالی و ابعاد نفررو 1مترو 10 سانتی متر در همه مدل ها بجز چند مدل درب داخل نفررو این ابعاد ثابت هستند و شرکت نمیتواند اندازه و ابعاد درب های سری سازی را تغییر دهد حتی در صورت کم و یا زیاد کردن 1 سانتی متر درب به دسته اول برگشته و به صورت کیلویی دیتیل خورده و محاسبه قیمت آن سفارشی میگردد.