نمایندگی تهران بزرگ 021-55513111

۵ اصل اولیه و کاربردی طراحان داخلی حرفه ای

طراحان داخلی با دید گسترده و شناخت کافی از رنگ ها و سبک ها می توانند بر کوچکترین پروژه ها نیز تأکید کنند. در حالی که کمک متخصص ایده موثری برای ایجاد تغییرات متعادل است ، اما اگر بودجه یا چنین گزینه ای ندارید ، می توانید هنگام کنترل پروژه ، به عنوان مثال خانه خود ، با یک ترفند مهارت طراحی خود را بهبود بخشید و روند استقرار را کنترل کنید. و طراحی داخلی خانه ، می توانید به طرز هوشمندانه و مطابق با اصول تغییر ، استخدام یک طراح را شروع کنید. با استفاده از این پنج مرحله اصول تغییر دکوراسیون را شروع کنید.

اگرچه ایده ها و تصاویر خلاقانه طراحی داخلی از طراحان داخلی حرفه ای آنلاین راهی عالی برای الهام گرفتن است ، اما تقلید بدون آگاهی اشتباه است زیرا دکوراسیون فرمول واحدی برای اجرا ندارد و به اندازه ، سبک ، سلیقه و حتی سبک زندگی بستگی دارد. مردم می توانند راه حل های مختلفی ارائه دهند. ارل را در پنج مرحله اول که طراحان داخلی حرفه ای در پروژه ها استفاده می کنند دنبال کنید …

هدف خود را تعیین کنید!

یک طراح داخلی خوب بیش از هر شنونده خوبی است. طراحان برای ایجاد هدف نهایی برای هر پروژه به نیازهای صاحبان خانه گوش فرا می دهند ، بنابراین برای پاسخگویی به س yourالات خود وقت بگذارید. اگر می خواهید آشپزخانه خود را بازسازی کنید ، این سوال را شروع کنید که هدف کلی از بازسازی چیست؟

شاید شما می خواهید این فضا جذابیت بیشتری داشته باشد ، یا شاید مکان روشن تری برای پخت و پز یا فضای کاری بزرگتر داشته باشید.

با تعیین هدف نهایی خود ، می توانید برنامه ریزی برای روند طراحی داخلی خود را شروع کنید. این به شما فرصتی می دهد تا تمام اطلاعات و منابع الهام بخش مربوطه را هماهنگ کرده و باعث سردرگمی و غرق شدن در دنیای بی پایان ایده های خود شوید.

از صفحه ایده ها یا moodboard استفاده کنید

این صفحه یک کلاژ فیزیکی یا دیجیتالی از ایده هایی است که معمولاً در زمینه هایی مانند طراحی داخلی ، مد و طراحی گرافیک استفاده می شود.

شروع فرآیند طراحی با جمع آوری ایده ها می تواند بسیار مفید و کمک کننده باشد ، به همین دلیل بسیاری از طراحان داخلی از آن در روند طراحی داخلی و دکوراسیون استفاده می کنند. مرحله ایجاد این صفحه قبل از شروع ، خرید یا جایگزینی هر چیزی است. برای شروع فقط به یک تخته سفید یا مقوا یا تخته نیاز دارید. بسته به هدف خاص سایت یا مجله ، می توانید در زمانهای مختلف پارچه و بافتهای مختلف یا ایده های کامل خود را برای الهام گرفتن بچشید. فروشگاه ها یا مغازه ها را جمع کنید. هر عنصر بصری را که به هر طریقی شما را هیجان زده می کند اضافه کنید. سبک های دکوراسیون ، رنگ ها و قلم ها و طرح های دلخواه را که متناسب یا متناسب با فضای صفحه هستند یا به صورت دیجیتالی جمع می کنند ، جایگذاری کنید. دادن.

این مجموعه را می توان کمکی در به تصویر کشیدن فضا برای شما قبل از خرید مبلمان و اثاثیه به حساب آورد تا بتوانید گزینه های موجود و تأثیرات آنها را با هم ببینید. حتی می توانید از رنگ هایی که بیشتر می خواهید در این مثال استفاده کنید با استفاده از اندازه های بزرگتر و رنگ های کوچکتر استفاده کنید تا به واقعیت نزدیکتر شوید و تجسم بهتری داشته باشید ، اما به خاطر داشته باشید که این صفحه جادویی نه تنها برای همزیستی رنگ ها و بافت ها بلکه برای اندازه و دامنه رنگ ها و الگوهای استفاده شده است. همچنین به آدرس های فروشگاه یا لیست خرید مورد نیاز خود به همراه قیمت ها در پشت صفحه ایده های خود توجه کنید. این صفحه ، مانند یک راهنما ، شما را به تدریج به مقصد نزدیک می کند و سرانجام ، پس از تصمیم گیری. از منابع موجود استفاده کنید و اطمینان حاصل کنید که هماهنگی و مناسب بودن را بخرید یا تغییر دهید.

یک تابلوی خلق و خوی به شما کمک می کند تا فضای خود را تعریف کنید و از آن به عنوان نقطه پرش برای پروژه خود استفاده کنید. اگر تمایل به بیش از یک سبک طراحی دارید ، چند صفحه ایده بگیرید ، آنها را با یکدیگر مقایسه کنید و در آخر انتخاب کنید.

استفاده از قانون 60-30:

برای اینکه در رنگ ها زیاده روی نکنید یا ترکیبات رنگی را اشتباه انتخاب نکنید ، بهترین کار استفاده از قانون 60-30-10 است. این قانون به این معنی است که در ایجاد دکوراسیون بهتر است از 60٪ رنگهای اصلی پالت یا رنگ انتخاب شده به عنوان رنگ اصلی ، 30٪ رنگ های ثانویه و 10٪ رنگ های برجسته برای ایجاد ریتم در فضا استفاده شود.

برای تزئین مناسب ، باید بین رنگ ، بافت و مضامین استفاده شده انسجام وجود داشته باشد. طراحان حرفه ای معمولاً از این قانون استفاده می کنند و از این طریق با ترکیب بافت یا مضمون دلخواه برای این ترکیب به روشی هوشمندانه. از ناهماهنگی یا هرج و مرج در دکوراسیون جلوگیری کنید. استفاده از این قانون را فراموش نکنید ، شما باید چرخ رنگ را بدانید و زیر رنگ اصلی یا لهجه ها را بدانید.

پس از استفاده از رنگ ها طبق مراحل گفته شده برای ایجاد تعادل در فضا ، می توان از بازتابنده های رنگ به طور مساوی در اتاق و حداقل 3 مکان استفاده کرد.

سبک شخصی و شناسایی خانه

قدم چهارم برای تبدیل شدن به یک طراح خانه این است که به یاد داشته باشید که طراحی داخلی باید منعکس کننده هویت و سبک زندگی شما باشد و در واقع چیزی در مورد شما به مخاطب منتقل کند. یک طراح داخلی احتمالاً از شما در مورد سبک شخصی شما سوال خواهد کرد. بنابراین برای تغییر در سبک زندگی و علایق و یا علایق اعضای خانواده و یا کمک گرفتن از آنها ، شما ممکن است علاقه مند به سفر باشید و دوست دارید سوغاتی های خود را در خانه به نمایش بگذارید یا حیوان خانگی شما سبک خاصی برای محدود کردن دکوراسیون برای شما یا صندلی کلاسیک مادربزرگ شما از به شناسایی فضای خود کمک کنید. آنها برای شما بسیار موثر هستند.

با سبک های تزئین آشنا شوید و سازماندهی فضا را شروع کنید!

قدم پنجم سازماندهی فضا و انتخاب سبک دکوراسیون است. بهتر است مواردی را که باید خریداری کنید ، پس انداز کنید یا حذف کنید و با موارد موجود تصمیم بگیرید ، به خصوص در صورت عدم بودجه. با مبلمان بزرگ شروع کنید و از عناصر برای تکمیل فضا استفاده کنید. برای گرما و هویت از دکور استفاده کنید.

برای اینکه به یک قلم تزئینی به سبکی متفاوت علاقه مند شوید ، کل سبک را مطابق با آن تغییر ندهید و از قاعده خارج شوید اما در این میان ، می توانید سبک های ترکیبی را با دقت استفاده کنید.

نکته مهم دیگر اولویت بندی عملکرد است زیرا خانه باید مکانی امن و راحت برای ایجاد راحتی باشد و سپس زیبایی و نظافت بر احساسات شما تأثیر می گذارد ، بنابراین سبک دکوراسیون و مبلمان بر اساس راحتی ، نیازهای حیاتی و سبک زندگی شما برای خود انتخاب می شود.

در آخر ، می توانید بگویید که برای مرتب سازی خانه عجله نکنید. اگر برای خانه اول خود به مبلمان و دکوراسیون نیاز دارید ، با اصول اولیه بالا شروع کنید و بگذارید با گذشت زمان و فراتر از تقاضای زمان و مکان و با کار در فضا شما را راهنمایی کند. از چیدمان و طراحی یک باره کل خانه خودداری کنید و اگر انجام اصول کار برای شما دشوار است می توانید از متخصصان کمک بگیرید زیرا هزینه اشتباهات و خرید مبلمان مورد علاقه یا مطابقت شما بسیار گرانتر از کمک گرفتن از متخصصان خواهد بود. در نظر گرفته شده.